Gulbīša skola

Vārda dienu šodien svin:

Arrow
Arrow
Slider

20180221_110041
20180221_110041
21.februārī skolā notika Starptautiskajai Dzimtās valodas dienai veltīts konkurss. Konkursa mērķis – novērtēt savas dzimtās valodas savdabību, to, ka valoda nav tikai apnicīgie gramatikas likumi, bet arī savdabīgs komunikācijas instruments, bez kura neiztikt nevienā mācību priekšmetā un ikdienas saziņā.

  1. – 9.klašu skolēni risināja matemātikas rēbusu, atšifrēja sakāmvārdu, vizualizēja frazeoloģismus, sacentās no angļu valodas aizgūto sporta veidu nosaukumu latviskošanā, veidoja dialogus (telefonsarunu)

Lasīt tālāk ...

JBS_1234-1024x684
JBS_1234-1024x684
  2017.gada septembrī Latviešu valodas aģentūra izsludināja Eiropas valodu dienām veltīto radošo darbu konkursu skolu jaunatnei “Kas manu tautu dara stipru”. Konkursā skolēni savos darbos tika aicināti atklāt Latvijas spēka un stipruma avotus.

Konkursam  “Kas manu tautu dara stipru” tika iesniegti 885 darbi.  No mūsu skolas ar saviem zīmējumiem piedalījās 4.kl.skolēni Aleksa Pauļa, Kaspars Judovs,

Lasīt tālāk ...

 

20180216_125126
20180216_125126
  Laikā , kad mūsu tautieši cīnās olimpiskajās spēlēs Pjončhanā, mūsu skolā norisinājās Olimpiskā Meteņdiena. Ar Meteņa dienu izbeidzas budēļos iešana, šogad mums maskojās olimpiskie sporta veidi. Viena no Meteņdienas tradīcijām - vizināšanās no kalna ar ragaviņām. Tad nu pasākumā skolēni sacentās “bobslejā”, “skeletonā”, “kamaniņbraukšanā”. Metenis bērniem met zelta pogas, mēs metām Metenim ar spilvenu, lai tas ātrāk prom raida ziemu. 

Lasīt tālāk ...

20180124_142643
20180124_142643

Erudīcijas konkurss “Suņa Gada gudrības”

24.janvārī Gulbīša pamatskolā jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās erudīcijas konkurss skolēniem un skolotājiem, ko organizē Skolas padomes vecāki. Ar 1.klases skolēniem  kopā startēja Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs A. Vasiļjevs.

Erudīcijas konkursa uzvarētāji

Lasīt tālāk ...

Goda raksti
Goda raksti

  Goda raksts par labām un teicamām sekmēm un Zelta liecība – Evelīnai Pētersonei, Samantai Morozai, Martai Paulai Vītolai.Goda raksts par labām un teicamām sekmēm mācībās – Kristiānai Čakšei, Gabrielai Kostigovai, Lindai Dubrovskai, Dāvim Švinderam, Amandai Bērziņai, Kristai Laurei, Alekasi Orlovai, Rodrigo Otvaram, Azandai Saulītei, Evelīnai Šimonei, Kasparam Judovam, Oto Rūdolfam Jansonam, Kārlim Gustovam Jansonam, Stelai Anastasijai Zviedrei.

Lasīt tālāk ...

apsveikums_2018
apsveikums_2018

zz_2017
zz_2017

Latvijas nedēļa skolā.

Mūsu Latvija ir dzimusi tumšā gadalaikā, tāpēc mums nepieciešami gaismas apliecinājumi ar svecēm, svētku sajūtu un kopā būšanu, kas rada vienotības sajūtu un ticību mūsu valstij.

Sagaidot Latvijas 99.dzimšanas dienu, skolā notika vairāki pasākumi:

14.11. – skolotājas Andas Pelses organizētais Dziesmu duelis 5.-9.klašu skolēniem. Tā kā pasākuma moto bija – “Dod, Dieviņi, skaņu mūžu ar dziesmiņu nodzīvot. Ar dziesmiņu nodzīvot, sav, zemīti daudzinot”, tad nu tika izdziedātas gan latviešu tautasdziesmas, gan latviešu estrādes dziesmas. Paldies par komandu atbalstu skolēnu vecākiem Sarmītei Supei un Inesei Lesiņai.

15.11. – skolas apkārtnē notika Lāčplēša skrējiens, kuru organizēja Arnis Cāns. Skolas jaunsargi veidoja savas komandas no 5.-9.klašu skolēniem, lai mērotos spēkiem 5 kontrolpunktos. Komandām vajadzēja noteikt azimutu, mest mērķī granātu, transportēt ievainoto, šaut pa krītošiem mērķiem un meklēt mīnas. Uzdevumi nebija viegli, jo katrai komandai bija jānes 3 nokomplektētas mugursomas, uzkabe, ieroča makets.

16.11. – skolēni varēja piedalīties un parādīt savas zināšanas par Latviju, Gulbenes novadu, Jaungulbenes pagastu erudīcijas konkursos: 1.- 4. klase – konkursā “Mana mazā, mīļā Latvija” (organizēja skolotāja M.Sudare), bet 5.-9.klase konkursā “Tavas saknes tavā zemē” (organizēja skolotāja I. Dārzniece).

17.11.- noslēdzot Latvijas nedēļas pasākumu ciklu, visi pulcējāmies skolas zālē uz svinīgu pasākumu, kurā uzzinājām par Latvijas karoga, ģerboņa un himnas rašanās vēsturi. Pasākuma noslēgumā notika konkursu uzvarētāju apbalvošana.

  josta1            14.novembrī    

                 Dziesmu duelis

                15.novembrī    

                 Lāčplēšu skrējiens  “Par stipru Latviju”

                 16.novembrī    

                 Erudītu konkurss

                 “Mana  mazā , mīļā  Latvija ”  1.- 4.kl.

                  Erudītu konkurss

                  “Tavas saknes tavā zemē ”  5.- 9.kl.

                 17.novembrī 

                 Latvijas Republikas proklamēšanas  99.gadadienai  veltīts svinīgais                       pasākums 

18 novembris

tirai-latvijai
tirai-latvijai
 Gulbīša pamatskola piedalās makulatūras vākšanas konkursā.
Līdz 2018.gada 12.martam uz skolu drīkst vest : biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas (arī ar auduma vāciņiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kartona izstrādājumus (kartonam jābūt salocītam).

Žurnālus un avīzes pirms izmešanas nav nepieciešams atskavot. Nedrīkst likt: fotogrāfijas, izlietotus papīra traukus, uzlīmes, kā arī slapju un netīru makulatūru.

20170929_144429
20170929_144429
  Septembra, oktobra mēnesī skolēni kopā ar savām klases audzinātājām devās mācību ekskursijās, lai uzzinātu, atklātu, redzētu, izmēģinātu ko jaunu, lai baudītu krāšņos rudens dabas skatus.

Mācību ekskursiju maratonu sāka 8., 9. klases skolēni, kuri 26. septembrī devās iepazīt tālākizglītības iespējas Smiltenes tehnikumā un izzināt uzņēmējdarbību laukos zemnieku saimniecībās “Ezerlejas” (lauku tūrisms) un “Kaliņi” (stādaudzētava) Raunas novadā. Ekskursiju organizēja LLKC Gulbenes biroja speciālisti.

Lasīt tālāk ...

Tīrai Latvijai

tirai latvijai

Labākie mācībās

labakie macibas

Pasākumu kalendārs

school11

Labākie sportā

sports